TT circuit Assen

05-07 August

Jack's Racing Day

Het evenement

Een evenement waar veel rijders, maar ook de crew van V-Max Racing naar uit kijkt is de Jack's Racing Day. Wederom staat dit evenement gepland op 5-6-7 augustus 2022. Vanaf vrijdag staat dit evenement al garant met volop actie op de baan. Tijdens dit evenement zijn de Supercar Challenge, GT&Protype Challenge, Ford Fiesta Sprint Cup NL + BE en de Mazda MX-5 Cup aanwezig samen met wederom diverse motoren, karts en andere raceklassen.

Op zondag zijn er ook diverse demo's die het publiek op de tribunes volop kunnen vermaken en op de paddock is altijd volop te zien en te beleven. 

Wil je meer lezen over dit evenement kijk dan op: Jack's Racing Day 2022

Downloads & updates

Vooraf en tijdens evenementen communiceren we met behulp van de Sportity app (te vinden in de AppStores). Alle updates voor rijders en teams worden via de app gecommuniceerd. Denk hierbij aan uitslagen, tijdschema's, briefings en race director notes. Via onderstaande links alle eerder gecommuniceerde documenten.

Download App

Gebruik na installatie van de app code 'VRM2022' voor de algemene updates en code 'SUPERCAR2022' voor updates specifiek over deze serie.

Algemene event informatie
Bekijk online updates
Specifieke updates voor deze race serie
Bekijk online updates

Uitslagen

Results race 9

1
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
+20 pt
3
Roger Grouwels
Team RaceArt
Nissan GT-R GT3
POLE
+18 pt
4
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Cor Euser
Cor Euser Racing
MARC II
+13 pt
6
Max Tubben
Zilhouette Racing
Zilhouette Z4 GT
+11 pt
7
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+9 pt
8
Peter Posavac
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+7 pt
9
Ivar Moens
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+5 pt
10
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+3 pt
11
Steve Brooks
DOMEC Racing
Radical RXC
DNC
11
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Radical RXC
DNC

Results race 10

1
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Cor Euser
Cor Euser Racing
MARC II
+20 pt
3
Roger Grouwels
Team RaceArt
Nissan GT-R GT3
+17 pt
4
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+15 pt
5
Max Tubben
Zilhouette Racing
Zilhouette Z4 GT
+13 pt
6
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+11 pt
7
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+9 pt
8
Ivar Moens
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+7 pt
9
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
+5 pt
10
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Radical RXC
DNC
11
Peter Posavac
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
DNC
12
Steve Brooks
DOMEC Racing
Radical RXC
DNC

Results race 9

1
Tony Vijfschaft
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+23 pt
2
Oscar Graper
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
2
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
3
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+17 pt
3
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+17 pt
4
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
POLE
+16 pt
4
Bas Schouten
MWR Racing
BMW E46 M3
POLE
+16 pt
5
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
+13 pt
5
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
+13 pt

Results race 10

1
Tony Vijfschaft
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+23 pt
2
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
2
Oscar Graper
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
3
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
+17 pt
3
Bas Schouten
MWR Racing
BMW E46 M3
+17 pt
4
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+15 pt
4
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+15 pt
5
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNS
5
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNS

Results race 9

1
Pieter Denys
Xwift Racing Events
Ligier JS2
POLE
+24 pt
1
Esteban Muth
Xwift Racing Events
Ligier JS2
POLE
+24 pt
1
Tim de Borle
Xwift Racing Events
Ligier JS2
POLE
+24 pt
2
Laurens de Wit
Technova College Racing
Cupra
+20 pt
3
Patrick de Vreede
JJ Motorsport
BMW M2
+17 pt
3
Rogier de Leeuw
JJ Motorsport
BMW M2
+17 pt
4
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+15 pt
4
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+15 pt
5
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+13 pt
6
Mounir Arreffag
JW Raceservice
Cupra
+11 pt
6
Hassan Arreffag
JW Raceservice
Cupra
+11 pt
7
John Engelborghs
ProMare Racing
Lotus Exige S2
+9 pt

Results race 10

1
Laurens de Wit
Technova College Racing
Cupra
+23 pt
2
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+20 pt
2
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+20 pt
3
Pieter Denys
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+17 pt
3
Esteban Muth
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+17 pt
3
Tim de Borle
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+17 pt
4
Rogier de Leeuw
JJ Motorsport
BMW M2
+15 pt
4
Patrick de Vreede
JJ Motorsport
BMW M2
+15 pt
5
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+13 pt
6
Mounir Arreffag
JW Raceservice
Cupra
+11 pt
6
Hassan Arreffag
JW Raceservice
Cupra
+11 pt
7
John Engelborghs
ProMare Racing
Lotus Exige S2
DNC

Results race 9

1
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
John den Hollander
AKG Motorsport
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
3
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
4
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
+15 pt
4
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
+15 pt
5
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
BMW E36 M3
+13 pt
6
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+11 pt
6
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+11 pt
7
Marcel van der Lyke
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+9 pt
8
Lorenzo van Riet
FEBO Racing team
Renault Clio 4 RS Cup
+7 pt
8
Steff de Borst
FEBO Racing team
Renault Clio 4 RS Cup
+7 pt
9
Mick Schutte
Koopman Racing
BMW M3 E46
+5 pt
10
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
POLE
+1 pt
10
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
POLE
+1 pt
11
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNS

Results race 10

1
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
1
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Marcel van der Lyke
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
4
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
+17 pt
4
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
+17 pt
5
John den Hollander
AKG Motorsport
Zilhouette Sport
+15 pt
6
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+13 pt
6
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+13 pt
7
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+11 pt
8
Steff de Borst
FEBO Racing team
Renault Clio 4 RS Cup
+9 pt
8
Lorenzo van Riet
FEBO Racing team
Renault Clio 4 RS Cup
+9 pt
9
Mick Schutte
Koopman Racing
BMW M3 E46
+7 pt
10
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
11
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNS
12
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
BMW E36 M3
DNC

Results race 9

1
Max Aschoff
EDEKA Aschoff Racing
Ginetta Nissan G58
POLE
+24 pt
2
Lea Mauer
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+20 pt
2
Gary Hauser
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+20 pt

Results race 10

1
Max Aschoff
EDEKA Aschoff Racing
Ginetta Nissan G58
+23 pt
2
Lea Mauer
Racing Experience
Norma M30 LMP3
DNC
2
Gary Hauser
Racing Experience
Norma M30 LMP3
DNC

Results race 9

1
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
1
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
DNS

Results race 10

1
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
+23 pt
1
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
+23 pt

Results race 9

1
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+23 pt
1
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+23 pt
2
Melvin van Dam
MV Motorsport
Radical SR1
POLE
+1 pt
3
Antonio La Rosa
Revolution Cars
Revolution 500 SC
DNC
3
Dominik Dierkes
Revolution Cars
Revolution 500 SC
DNC

Results race 10

1
Melvin van Dam
MV Motorsport
Radical SR1
+23 pt
2
Antonio La Rosa
Revolution Cars
Revolution 500 SC
DNS
3
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
DNC
4
Dominik Dierkes
Revolution Cars
Revolution 500 SC
DNS
5
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
DNC

Reports from this weekend