TT circuit Assen

28-30 October

Supercar Madness

Het evenement

Het laatste evenement op de kalender van 2022 is de Supercar Madness Finale Races. Tijdens het laatste weekend van oktober mogen alle raceklassen van V-Max Racing Management voor de laatste keer in actie komen en worden veelal de kampioenen van 2022 bekend.

Dit evenement wordt door V-Max Racing Management georganiseerd in samenwerking met 402 Automotive die op zondag zorgt voor vele bijzondere Supercars die bewonderd kunnen worden op de paddock en ook op het circuit. Daar mogen deze speciale auto's op zondag een aantal ronden rijden.

Meer info over dit evenement volgt spoedig.

Downloads & updates

Vooraf en tijdens evenementen communiceren we met behulp van de Sportity app (te vinden in de AppStores). Alle updates voor rijders en teams worden via de app gecommuniceerd. Denk hierbij aan uitslagen, tijdschema's, briefings en race director notes. Via onderstaande links alle eerder gecommuniceerde documenten.

Download App

Gebruik na installatie van de app code 'VRM2022' voor de algemene updates en code 'SUPERCAR2022' voor updates specifiek over deze serie.

Algemene event informatie
Bekijk online updates
Specifieke updates voor deze race serie
Bekijk online updates

Uitslagen

Results race 15

1
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+21 pt
3
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
3
Dirk Schouten
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Roger Grouwels
Team RaceArt
Bentley Continental GT3
+13 pt
6
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+11 pt
7
Peter Posavac
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+9 pt
8
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
+7 pt
9
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+5 pt

Results race 16

1
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
+17 pt
4
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+15 pt
4
Dirk Schouten
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Roger Grouwels
Team RaceArt
Bentley Continental GT3
+13 pt
6
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+11 pt
7
Peter Posavac
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+9 pt
8
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+7 pt
9
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNC

Results race 15

1
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
+23 pt
2
Stan van Oord
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
2
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
3
Bas Schouten
MWR Racing
BMW E46 M3
POLE
+18 pt
3
Niek Schouten
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
POLE
+18 pt
4
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
+15 pt
4
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
+15 pt

Results race 16

1
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
1
Stan van Oord
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
2
Niek Schouten
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
+20 pt
2
Bas Schouten
MWR Racing
BMW E46 M3
+20 pt
3
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
+17 pt
4
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNC
4
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNC

Results race 15

1
Teunis Van de Grift
Ferry Monster Autosport
Volkswagen Golf TCR SS2
+23 pt
2
Laurens de Wit
Technova College Racing
Cupra
+20 pt
3
Tim de Borle
Xwift Racing Events
Ligier JS2
POLE
+18 pt
4
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
+15 pt
5
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+13 pt
6
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+11 pt
6
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+11 pt
7
Gilles van Houtum
Koopman Racing
BMW E46 GTR V8
+9 pt
8
John Engelborghs
ProMare Racing
Lotus Exige S2
DNC

Results race 16

1
Gilles van Houtum
Koopman Racing
BMW E46 GTR V8
+23 pt
2
Laurens de Wit
Technova College Racing
Cupra
+20 pt
3
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+17 pt
4
Teunis Van de Grift
Ferry Monster Autosport
Volkswagen Golf TCR SS2
+15 pt
5
Tim de Borle
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+13 pt
6
John Engelborghs
ProMare Racing
Lotus Exige S2
+11 pt
7
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
+9 pt
8
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
DNC
8
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
DNC

Results race 15

1
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
1
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Jan Berry Drenth
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
+17 pt
4
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+15 pt
4
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+15 pt
5
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
POLE
+14 pt
6
Marcel van der Lyke
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+11 pt
7
Jos Harper
Koopman Racing
BMW E46 GTR
+9 pt
8
David Emaar
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
9
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
10
Wolter Zijlstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
11
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
BMW E36 M3
+0 pt
12
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
13
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
14
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC

Results race 16

1
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
1
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Jan Berry Drenth
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
+17 pt
4
David Emaar
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
4
Wolter Zijlstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
4
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
5
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+13 pt
5
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+13 pt
6
Jos Harper
Koopman Racing
BMW E46 GTR
+11 pt
7
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
BMW E36 M3
+9 pt
8
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+7 pt
9
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+5 pt
9
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+5 pt
10
Marcel van der Lyke
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNS
11
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC

Results race 15

1
Lea Mauer
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+23 pt
1
Gary Hauser
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+23 pt
2
Max Aschoff
EDEKA Aschoff Racing
Ginetta Nissan G58
POLE
+21 pt

Results race 16

1
Max Aschoff
EDEKA Aschoff Racing
Ginetta Nissan G58
+23 pt
2
Lea Mauer
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+20 pt
2
Gary Hauser
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+20 pt

Results race 15

1
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
1
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
2
Alain Berg
BS Racing by Baticonsult
Norma 20FC
DNC
3
Luc de Cock
Deldiche Racing
Norma 20FC
DNC

Results race 16

1
Alain Berg
BS Racing by Baticonsult
Norma 20FC
+23 pt
2
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
2
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
3
Luc de Cock
Deldiche Racing
Norma 20FC
DNC

Results race 15

1
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+23 pt
1
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+23 pt
2
Melvin van Dam
MV Motorsport
Radical SR1
POLE
+21 pt
3
Bastiaan van Loenen
MV Motorsport
Radical SR3
+17 pt
3
Eddie van Dam
MV Motorsport
Radical SR3
+17 pt
3
Esmee Kosterman
MV Motorsport
Radical SR3
+17 pt

Results race 16

1
Bastiaan van Loenen
MV Motorsport
Radical SR3
+23 pt
1
Eddie van Dam
MV Motorsport
Radical SR3
+23 pt
1
Esmee Kosterman
MV Motorsport
Radical SR3
+23 pt
2
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+20 pt
2
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+20 pt
3
Melvin van Dam
MV Motorsport
Radical SR1
DNC

Reports from this weekend