Spa Francorchamps

13-15 October

Spa Racing Festival

Het evenement

In het weekend van 14 en 15 oktober zal de tweede ronde op het circuit van Spa Francorchamps worden verreden tijdens het Spa Racing Festival. Traditioneel is er vaak meer kans op regenachtig weer, wat het al uitdagende circuit van Spa vaak nog uitdagender maakt! Het is tevens ook de voorlaatste ronde van alle kampioenschappen bij VRM, die vaak als scherprechter wordt gezien voor veel kampioenschappen. 

Lengte: 7004 meter

Bochten: 20

Ronderecord: 1:41:252 (Lewis Hamilton 2020)

Downloads & updates

Vooraf en tijdens evenementen communiceren we met behulp van de Sportity app (te vinden in de AppStores). Alle updates voor rijders en teams worden via de app gecommuniceerd. Denk hierbij aan uitslagen, tijdschema's, briefings en race director notes. Via onderstaande links alle eerder gecommuniceerde documenten.

Download App

Gebruik na installatie van de app code 'VRM2023' voor de algemene updates en code 'SUPERCAR2023' voor updates specifiek over deze serie.

Algemene event informatie
Bekijk online updates
Specifieke updates voor deze race serie
Bekijk online updates

Uitslagen

Results race 13

1
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+24 pt
1
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+24 pt
2
Bas Schouten
Ferry Monster Autosport
BMW M6 GT3
+20 pt
2
Jayden Post
Ferry Monster Autosport
BMW M2 CS Racing
+20 pt
3
Max Weering
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
3
Max Tubben
AKG Motorsport
BMW M4 GT4
+17 pt
4
Willem Meijer
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+15 pt
4
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
6
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M4 GT3
+11 pt

Results race 14

1
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+23 pt
1
Willem Meijer
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Max Tubben
AKG Motorsport
BMW M4 GT4
+20 pt
2
Max Weering
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Bas Schouten
Ferry Monster Autosport
BMW M6 GT3
+17 pt
3
Jayden Post
Ferry Monster Autosport
BMW M2 CS Racing
+17 pt
4
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M4 GT3
+15 pt
5
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
6
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNC
6
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNC

Results race 13

1
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M4 GT3
POLE
+0 pt
2
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
POLE
+0 pt

Results race 14

1
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M4 GT3
POLE
+0 pt
2
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
POLE
+0 pt

Results race 13

1
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
1
Steff de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
2
Laurens de Wit
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+20 pt
2
Fabian Schoonhoven
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+20 pt
3
Ruud Olij
Stichting Euro Autosport
BMW M3 F80
+17 pt
4
Remco de Beus
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
+15 pt
5
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
POLE
+1 pt

Results race 14

1
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+23 pt
2
Ruud Olij
Stichting Euro Autosport
BMW M3 F80
+20 pt
3
Remco de Beus
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
+17 pt
4
Laurens de Wit
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+15 pt
4
Fabian Schoonhoven
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+15 pt
5
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+13 pt
5
Steff de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+13 pt

Results race 13

1
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
1
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
+20 pt
3
Tom Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
POLE
+18 pt
3
Emile Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
POLE
+18 pt
4
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
4
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt

Results race 14

1
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
1
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Tom Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+20 pt
2
Emile Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+20 pt
3
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
3
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
4
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
+15 pt
Geen uitslagen gevonden
Geen uitslagen gevonden

Results race 13

1
Mitchell van Dijk
Radical Nederland
Radical SR1
+23 pt
2
Alain Berg
DOMEC Racing
Norma 20FC
+23 pt
3
Martin Lucas
DOMEC Racing
Radical SR3
+20 pt
4
Melvin van Dam
Radical Nederland
Radical SR1
+17 pt
5
Eddie van Dam
Radical Nederland
Radical SR3
+17 pt
6
Jerome Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+16 pt
6
Robin Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+16 pt
7
Nagy Kabaz
DOMEC Racing
Radical RXC Spyder
DNC

Results race 14

1
Jerome Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
+23 pt
1
Robin Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
+23 pt
2
Melvin van Dam
Radical Nederland
Radical SR1
+20 pt
3
Eddie van Dam
Radical Nederland
Radical SR3
+20 pt
4
Martin Lucas
DOMEC Racing
Radical SR3
+17 pt
5
Nagy Kabaz
DOMEC Racing
Radical RXC Spyder
+15 pt
6
Mitchell van Dijk
Radical Nederland
Radical SR1
DNC
7
Alain Berg
DOMEC Racing
Norma 20FC
DNC

Reports from this weekend