Zolder

10-12 June

Zolder Superprix

Het evenement

De Zolder Superprix is niet een onbekende voor velen. Normaal gezien staat dit evenement gepland in juli, maar in 2022 wordt dit evenement gehouden op 10-11-12 juni 2022. Wederom is dit een evenement georganiseerd door V-Max Racing zelf en rijden daar alle raceklassen van VRM: Supercar Challenge, GT&Protype Challenge, Ford Fiesta Sprint Cup NL + BE, Mazda MX-5 Cup en de BMW M2 Cup Benelux.

Naast deze raceklassen is ook de Porsche Sprint Cup Benelux aanwezig op dit evenement. Vanaf vrijdag 10 juni tot en met zondag 12 juni is er vanaf de vroege ochtend tot het einde van de middag volop actie te beleven op het circuit,

Meer info kijk dan op: www.zoldersuperprix.nl

Downloads & updates

Vooraf en tijdens evenementen communiceren we met behulp van de Sportity app (te vinden in de AppStores). Alle updates voor rijders en teams worden via de app gecommuniceerd. Denk hierbij aan uitslagen, tijdschema's, briefings en race director notes. Via onderstaande links alle eerder gecommuniceerde documenten.

Download App

Gebruik na installatie van de app code 'VRM2022' voor de algemene updates en code 'SUPERCAR2022' voor updates specifiek over deze serie.

Algemene event informatie
Bekijk online updates
Specifieke updates voor deze race serie
Bekijk online updates

Uitslagen

Results race 5

1
Roger Grouwels
Team RaceArt
Bentley Continental GT3
+23 pt
2
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+21 pt
3
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
+17 pt
4
Steve Brooks
DOMEC Racing
Radical RXC
+15 pt
4
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Radical RXC
+15 pt
5
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
6
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+11 pt
7
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+9 pt
8
Ivar Moens
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNC
9
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
DNS

Results race 6

1
Roger Grouwels
Team RaceArt
Bentley Continental GT3
+23 pt
2
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
+20 pt
3
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+15 pt
5
Steve Brooks
DOMEC Racing
Radical RXC
+13 pt
5
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Radical RXC
+13 pt
6
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+11 pt
7
Ivar Moens
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNS
8
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
DNC
9
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
DNS

Results race 5

1
Michael de Keersmaecker
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+23 pt
2
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
3
Nagy Kabaz
DOMEC Racing
Radical RXC Spyder
POLE
+18 pt
4
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNC
4
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNC

Results race 6

1
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
2
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
+20 pt
2
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
+20 pt
3
Nagy Kabaz
DOMEC Racing
Radical RXC Spyder
+17 pt
4
Michael de Keersmaecker
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+15 pt

Results race 5

1
Laurens de Wit
Technova College Racing
Cupra
POLE
+24 pt
2
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
+20 pt
3
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+17 pt
4
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+15 pt
5
Pieter Denys
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+13 pt
5
Tim de Borle
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+13 pt
6
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+11 pt
6
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+11 pt
7
John Engelborghs
ProMare Racing
Lotus Exige S2
+9 pt
8
Mounir Arreffag
JW Raceservice
Cupra
DNC
8
Hassan Arreffag
JW Raceservice
Cupra
DNC

Results race 6

1
Pieter Denys
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+23 pt
1
Tim de Borle
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+23 pt
2
Laurens de Wit
Technova College Racing
Cupra
+20 pt
3
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
+17 pt
4
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+15 pt
5
Mounir Arreffag
JW Raceservice
Cupra
+13 pt
5
Hassan Arreffag
JW Raceservice
Cupra
+13 pt
6
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+11 pt
6
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+11 pt
7
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
DNC
8
John Engelborghs
ProMare Racing
Lotus Exige S2
DNC

Results race 5

1
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Jan Berry Drenth
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
POLE
+18 pt
3
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
POLE
+18 pt
4
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
4
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
5
Mick Schutte
Koopman Racing
BMW M3 E46
+13 pt
6
Jos Harper
Koopman Racing
BMW E46 GTR
+11 pt
7
Tom Werckx
JJ Motorsport
BMW 3301 G20
+9 pt
8
Mauro Mercuri
Scuderia Tactile
Abarth 500
+7 pt
8
Bjorn Vinken
Scuderia Tactile
Abarth 500
+7 pt
9
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
DNC
10
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
BMW E36 M3
DNC
11
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
DNC
12
Marcel van der Lyke
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC

Results race 6

1
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+23 pt
1
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+23 pt
2
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
+20 pt
2
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
+20 pt
3
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
4
Mick Schutte
Koopman Racing
BMW M3 E46
+15 pt
5
Marcel van der Lyke
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+13 pt
6
Tom Werckx
JJ Motorsport
BMW 3301 G20
+11 pt
7
Jos Harper
Koopman Racing
BMW E46 GTR
+9 pt
8
Mauro Mercuri
Scuderia Tactile
Abarth 500
+7 pt
8
Bjorn Vinken
Scuderia Tactile
Abarth 500
+7 pt
9
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
10
Jan Berry Drenth
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
11
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
BMW E36 M3
DNC
12
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC

Results race 5

1
Gary Hauser
Racing Experience
Norma M30 LMP3
POLE
+24 pt
1
Lea Mauer
Racing Experience
Norma M30 LMP3
POLE
+24 pt

Results race 6

1
Lea Mauer
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+23 pt
1
Gary Hauser
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+23 pt

Results race 5

1
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
1
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
2
Ian Gepts
Verheyen Motorsport by T2 Racing
Norma 20FC
+20 pt
2
Brent Verheyen
Verheyen Motorsport by T2 Racing
Norma 20FC
+20 pt
3
Olivier Bertels
Haegli by T2 Racing
Norma 20FC
+17 pt
3
Cedric Baeten
Haegli by T2 Racing
Norma 20FC
+17 pt
4
Luc de Cock
Deldiche Racing
Norma 20FC
+15 pt

Results race 6

1
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
+23 pt
1
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
+23 pt
2
Olivier Bertels
Haegli by T2 Racing
Norma 20FC
+20 pt
2
Cedric Baeten
Haegli by T2 Racing
Norma 20FC
+20 pt
3
Ian Gepts
Verheyen Motorsport by T2 Racing
Norma 20FC
DNC
4
Luc de Cock
Deldiche Racing
Norma 20FC
DNS
5
Brent Verheyen
Verheyen Motorsport by T2 Racing
Norma 20FC
DNC

Results race 5

1
Martin Lucas
DOMEC Racing
Radical SR3
POLE
+24 pt
2
Melvin van Dam
MV Motorsport
Radical SR1
+20 pt
3
Eddie van Dam
MV Motorsport
Radical SR3
+20 pt
4
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
DNC
4
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
DNC

Results race 6

1
Martin Lucas
DOMEC Racing
Radical SR3
+23 pt
2
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+20 pt
2
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+20 pt
3
Melvin van Dam
MV Motorsport
Radical SR1
+17 pt
4
Eddie van Dam
MV Motorsport
Radical SR3
+17 pt

Reports from this weekend