Spa Francorchamps

14-16 October

Spa Racing Festival

Het evenement

Het circuit van Spa Francorchamps is altijd mooi om naar toe te gaan, maar is misschien wel het mooist in de herfst en dan vooral wanneer de zon schijnt op de talloze bomen rond het circuit die langzaam hun herfstkleuren krijgen. Of de zon gaat schijnen op 14-15-16 oktober weten we nog niet, maar we weten wel dat alle raceklassen van V-Max Racing Management mee gaan doen aan het evenement Spa Racing Festval. Voor de tweede keer dit jaar brengen we een bezoek aan dit fantastische circuit waar meenig rijder er naar uit kijkt om te mogen rijden.

Meer info volgt zo spoedig mogelijk. 

Downloads & updates

Vooraf en tijdens evenementen communiceren we met behulp van de Sportity app (te vinden in de AppStores). Alle updates voor rijders en teams worden via de app gecommuniceerd. Denk hierbij aan uitslagen, tijdschema's, briefings en race director notes. Via onderstaande links alle eerder gecommuniceerde documenten.

Download App

Gebruik na installatie van de app code 'VRM2022' voor de algemene updates en code 'SUPERCAR2022' voor updates specifiek over deze serie.

Algemene event informatie
Bekijk online updates
Specifieke updates voor deze race serie
Bekijk online updates

Uitslagen

Results race 13

1
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+24 pt
2
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
3
Bas Schouten
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+15 pt
5
Jaxon Verhoeven
Speedlover
Porsche 911 GT3 Cup 992
+13 pt
5
Jean Pierre Verhoeven
Speedlover
Porsche 911 GT3 Cup 992
+13 pt
6
Steve Brooks
DOMEC Racing
Radical RXC
+11 pt
6
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Radical RXC
+11 pt
7
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+9 pt
8
Roger Grouwels
Team RaceArt
Bentley Continental GT3
DNC

Results race 14

1
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Roger Grouwels
Team RaceArt
Bentley Continental GT3
+20 pt
3
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+13 pt
5
Bas Schouten
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+13 pt
6
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+11 pt
7
Jaxon Verhoeven
Speedlover
Porsche 911 GT3 Cup 992
+9 pt
7
Jean Pierre Verhoeven
Speedlover
Porsche 911 GT3 Cup 992
+9 pt
8
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Radical RXC
+7 pt
8
Steve Brooks
DOMEC Racing
Radical RXC
+7 pt

Results race 13

1
Stan van Oord
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
POLE
+24 pt
1
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
POLE
+24 pt
2
Paul Meijer
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
+20 pt
2
Tim Schulte
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
+20 pt
3
Nagy Kabaz
DOMEC Racing
Radical RXC Spyder
+17 pt
4
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
+15 pt

Results race 14

1
Stan van Oord
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
1
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
2
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
+20 pt
3
Paul Meijer
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
+17 pt
3
Tim Schulte
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
+17 pt
4
Nagy Kabaz
DOMEC Racing
Radical RXC Spyder
DNS

Results race 13

1
Laurens de Wit
Technova College Racing
Cupra
POLE
+24 pt
2
Mark Seinen
Day-V-Tec
BMW M240i
+20 pt
2
Andre Seinen
Day-V-Tec
BMW M240i
+20 pt
3
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
+17 pt
4
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+15 pt
5
Jan Willem van Stee
Day-V-Tec
BMW M240i
+13 pt
6
Tim de Borle
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+11 pt
7
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+9 pt
8
Han Kirchhoff
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+7 pt
9
Peter Koelewijn
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+5 pt
10
Wessel Sandkuijl
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+3 pt
11
Ton Janus
DRDO
Cupra
+1 pt
11
Jacobo Garcia
DRDO
Cupra
+1 pt
12
Dennis van der Linden
Certainty Racing
BMW E46 M3 SS2
+0 pt
13
John Engelborghs
ProMare Racing
Lotus Exige S2
+0 pt
14
Emile Drummen
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+0 pt
15
Han Wannet
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+0 pt
16
Ronald Friederich
DRDO by RofChade Racing
BMW E46 M3 SS2
+0 pt

Results race 14

1
Laurens de Wit
Technova College Racing
Cupra
+23 pt
2
Tim de Borle
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+20 pt
3
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+17 pt
4
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
+15 pt
5
Andre Seinen
Day-V-Tec
BMW M240i
+13 pt
5
Mark Seinen
Day-V-Tec
BMW M240i
+13 pt
6
Peter Koelewijn
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+11 pt
7
Dennis van der Linden
Certainty Racing
BMW E46 M3 SS2
+9 pt
8
Wessel Sandkuijl
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+7 pt
9
Han Kirchhoff
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+5 pt
10
John Engelborghs
ProMare Racing
Lotus Exige S2
+3 pt
11
Jan Willem van Stee
Day-V-Tec
BMW M240i
+1 pt
12
Ton Janus
DRDO
Cupra
+0 pt
13
Emile Drummen
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+0 pt
14
Han Wannet
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+0 pt
15
Jacobo Garcia
DRDO
Cupra
+0 pt
16
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+0 pt
17
Ronald Friederich
DRDO by RofChade Racing
BMW E46 M3 SS2
+0 pt

Results race 13

1
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
POLE
+24 pt
2
Jos Harper
Koopman Racing
BMW E46 GTR
+20 pt
3
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
BMW E36 M3
+17 pt
4
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+15 pt
4
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+15 pt
5
Jaxon Verhoeven
DRDO
BMW M3 E36
+13 pt
5
Jean Pierre Verhoeven
DRDO
BMW M3 E36
+13 pt
6
Theo Visser
DRDO
Lotus Elise
+11 pt

Results race 14

1
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+23 pt
1
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+23 pt
2
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
BMW E36 M3
+17 pt
4
Jaxon Verhoeven
DRDO
BMW M3 E36
+15 pt
4
Jean Pierre Verhoeven
DRDO
BMW M3 E36
+15 pt
5
Jos Harper
Koopman Racing
BMW E46 GTR
+13 pt
6
Theo Visser
DRDO
Lotus Elise
+11 pt

Results race 13

1
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Nova Proto NP 02
POLE
+24 pt
1
Alex Cascatau
Deldiche Racing
Nova Proto NP 02
POLE
+24 pt
2
Gary Hauser
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+20 pt
2
Lea Mauer
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+20 pt
3
Max Aschoff
EDEKA Aschoff Racing
Ginetta Nissan G58
+17 pt

Results race 14

1
Gary Hauser
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+23 pt
1
Lea Mauer
Racing Experience
Norma M30 LMP3
+23 pt
2
Alex Cascatau
Deldiche Racing
Nova Proto NP 02
+20 pt
2
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Nova Proto NP 02
+20 pt
3
Max Aschoff
EDEKA Aschoff Racing
Ginetta Nissan G58
+17 pt

Results race 13

1
Luc de Cock
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
2
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
3
Olivier Bertels
Haegli by T2 Racing
Norma 20FC
+23 pt
3
Ivan Ruggiero
T2 Racing
Norma 20FC
+23 pt

Results race 14

1
Ivan Ruggiero
T2 Racing
Norma 20FC
+23 pt
1
Olivier Bertels
Haegli by T2 Racing
Norma 20FC
+23 pt
2
Luc de Cock
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
3
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt

Results race 13

1
Martin Lucas
DOMEC Racing
Radical SR3
POLE
+24 pt
2
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+20 pt
2
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+20 pt
3
Eddie van Dam
MV Motorsport
Radical SR3
+17 pt
4
Melvin van Dam
MV Motorsport
Radical SR1
+17 pt

Results race 14

1
Martin Lucas
DOMEC Racing
Radical SR3
+23 pt
2
Eddie van Dam
MV Motorsport
Radical SR3
+20 pt
3
Melvin van Dam
MV Motorsport
Radical SR1
+20 pt
4
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+17 pt
4
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+17 pt

Reports from this weekend