TT circuit Assen

11-13 August

Jack's Racing Day

Het evenement

De Jack's Racing Day is het grootste publieksevenement van het jaar. Dit grootste gecombineerde auto-, motor- en kartevenement van Europa is ieder jaar één groot feest waar er veel publiek op de banken zit. Een combinatie van mooie races, demo's van F1 auto's en veel vertier op de paddock maakt het tot een ultiem racefeest. VRM zorgt voor een grote invulling van het raceprogramma en is dus sterk vertegenwoordigd ieder jaar. Afgelopen jaar vierde organisatoren Dick van Elk en Lee van Dam het 20 jarige jubileum tussen de Supercar Challenge en de Racing Days. 

Lengte: 4555 meter

Bochten: 18

Ronderecord: 1:16:897 (Jack Aitken 2019)

Downloads & updates

Vooraf en tijdens evenementen communiceren we met behulp van de Sportity app (te vinden in de AppStores). Alle updates voor rijders en teams worden via de app gecommuniceerd. Denk hierbij aan uitslagen, tijdschema's, briefings en race director notes. Via onderstaande links alle eerder gecommuniceerde documenten.

Download App

Gebruik na installatie van de app code 'VRM2023' voor de algemene updates en code 'SUPERCAR2023' voor updates specifiek over deze serie.

Algemene event informatie
Bekijk online updates
Specifieke updates voor deze race serie
Bekijk online updates

Uitslagen

Results race 9

1
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+24 pt
1
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+24 pt
2
Max Weering
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+20 pt
2
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+15 pt
4
Willem Meijer
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Roger Grouwels
Koopman Racing
BMW M4 GT3
+13 pt
6
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+11 pt
7
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+9 pt
8
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
DNC
9
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNC

Results race 10

1
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+23 pt
1
Max Weering
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
3
Willem Meijer
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+15 pt
4
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Roger Grouwels
Koopman Racing
BMW M4 GT3
+13 pt
6
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
+11 pt
7
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+9 pt
8
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+7 pt
9
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
DNC

Results race 9

1
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Roger Grouwels
Koopman Racing
BMW M4 GT3
+17 pt
4
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+15 pt
5
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+11 pt
6
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
POLE
+1 pt

Results race 10

1
Roger Grouwels
Koopman Racing
BMW M4 GT3
+23 pt
2
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+17 pt
4
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
DNC

Results race 9

1
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
+23 pt
1
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
+23 pt
2
Benjamin van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+20 pt
2
Robert van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+20 pt
3
Remco de Beus
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
POLE
+18 pt
3
Bas Schouten
JR Motorsport
BMW E46 M3
POLE
+18 pt
4
Tony Vijfschaft
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+15 pt
5
Steff de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+13 pt
5
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+13 pt
6
John de Wilde
DK- Racing powered by FMA
VW Golf TCR
+11 pt
6
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+11 pt
7
Laurens de Wit
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+9 pt
7
Fabian Schoonhoven
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+9 pt

Results race 10

1
Tony Vijfschaft
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+23 pt
2
Benjamin van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+20 pt
2
Robert van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+20 pt
3
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+17 pt
3
John de Wilde
DK- Racing powered by FMA
VW Golf TCR
+17 pt
4
Bas Schouten
JR Motorsport
BMW E46 M3
+15 pt
4
Remco de Beus
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
+15 pt
5
Steff de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+13 pt
5
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+13 pt
6
Fabian Schoonhoven
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+11 pt
6
Laurens de Wit
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+11 pt
7
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNC
7
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNC

Results race 9

1
Teunis van der Grift
Ferry Monster Autosport
Volkswagen Golf TCR SS2
POLE
+24 pt
1
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR SS2
POLE
+24 pt
2
Meinder van Buuren
DRDO
BMW M2
+20 pt
2
Christian Frankenhout
DRDO
BMW M2
+20 pt
3
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+17 pt
4
Patrick de Vreede
JJ Motorsport
BMW M2
+15 pt
4
Rogier de Leeuw
JJ Motorsport
BMW M2
+15 pt
5
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+13 pt
5
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+13 pt
6
Yardy Hoogwerf
Team VDB
Seat Cupra TCR
+11 pt
6
Steven Teirlinck
Team VDB
Seat Cupra TCR
+11 pt
7
Jos Harper
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+9 pt
8
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+9 pt
9
Daaf Steentjes
Rainbow Racing Team
BMW M2
+7 pt
9
Patrick Grootscholten
Rainbow Racing Team
BMW M2
+7 pt
10
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
DNC
10
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
DNC
10
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
DNC
11
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
DNS

Results race 10

1
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+23 pt
2
Meinder van Buuren
DRDO
BMW M2
+20 pt
2
Christian Frankenhout
DRDO
BMW M2
+20 pt
3
Patrick de Vreede
JJ Motorsport
BMW M2
+17 pt
3
Rogier de Leeuw
JJ Motorsport
BMW M2
+17 pt
4
Yardy Hoogwerf
Team VDB
Seat Cupra TCR
+15 pt
4
Steven Teirlinck
Team VDB
Seat Cupra TCR
+15 pt
5
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR SS2
+13 pt
5
Teunis van der Grift
Ferry Monster Autosport
Volkswagen Golf TCR SS2
+13 pt
6
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+11 pt
7
Jos Harper
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+11 pt
8
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+9 pt
8
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+9 pt
8
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+9 pt
9
Daaf Steentjes
Rainbow Racing Team
BMW M2
+7 pt
9
Patrick Grootscholten
Rainbow Racing Team
BMW M2
+7 pt
10
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+5 pt
10
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+5 pt
11
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
DNS

Results race 9

1
Dirk Dekker
DRDO
BMW E46 M3 SS2
POLE
+24 pt
1
Koen de wit
DRDO
BMW E46 M3 SS2
POLE
+24 pt
2
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
2
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
3
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
4
Simon Knap
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+15 pt
4
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
+15 pt
5
Mick Schutte
Koopman Racing
BMW M3 E46
+13 pt
6
Han Kirchhoff
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+11 pt
7
Tom Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+9 pt
7
Emile Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+9 pt
8
Raymond Koper
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+7 pt
8
Wouter Manderveld
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+7 pt
9
Han Wannet
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+5 pt
10
Martijn Wijsman
Koopman Racing
BMW M3 GTR
DNC
11
Peter Koelewijn
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
DNS

Results race 10

1
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
+23 pt
1
Simon Knap
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+23 pt
2
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
2
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Koen de wit
DRDO
BMW E46 M3 SS2
+17 pt
3
Dirk Dekker
DRDO
BMW E46 M3 SS2
+17 pt
4
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
4
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
5
Emile Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+13 pt
5
Tom Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+13 pt
6
Peter Koelewijn
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+11 pt
7
Han Wannet
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+9 pt
8
Wouter Manderveld
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+7 pt
8
Raymond Koper
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+7 pt
9
Han Kirchhoff
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+5 pt
10
Martijn Wijsman
Koopman Racing
BMW M3 GTR
+3 pt
11
Mick Schutte
Koopman Racing
BMW M3 E46
+1 pt

Results race 9

1
Leon Iserbyt
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
POLE
+0 pt
1
Ignace van den Broeck
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
POLE
+0 pt
2
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
DNS
2
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
DNS
2
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
DNS
2
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
DNS

Results race 10

1
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
1
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
1
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
1
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
2
Leon Iserbyt
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
POLE
+0 pt
2
Ignace van den Broeck
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
POLE
+0 pt
Geen uitslagen gevonden

Results race 9

1
Joshua Kreuger
Day-V-Tec
Ligier LMP3
+23 pt
1
Matthijs Bakker
Day-V-Tec
Ligier LMP3
+23 pt
2
Alain Berg
DOMEC Racing
Norma 20FC
POLE
+21 pt
2
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Norma 20FC
POLE
+21 pt
3
William Stowell
Idola Motorsport
Praga R1T
+17 pt
4
Chris Bridle
Idola Motorsport
Praga R1T
+17 pt
5
Lilo Fryrileiv
Idola Motorsport
Praga R1T
+15 pt
5
Ed Bridle
Idola Motorsport
Praga R1T
+15 pt
7
Rodolfo Gonzalez
Idola Motorsport
Praga R1T
DNC

Results race 10

1
Joshua Kreuger
Day-V-Tec
Ligier LMP3
+23 pt
1
Matthijs Bakker
Day-V-Tec
Ligier LMP3
+23 pt
2
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Norma 20FC
+20 pt
2
Alain Berg
DOMEC Racing
Norma 20FC
+20 pt
3
William Stowell
Idola Motorsport
Praga R1T
+17 pt
4
Chris Bridle
Idola Motorsport
Praga R1T
+17 pt
5
Rodolfo Gonzalez
Idola Motorsport
Praga R1T
+15 pt
6
+15 pt
7
Ed Bridle
Idola Motorsport
Praga R1T
+13 pt
7
Lilo Fryrileiv
Idola Motorsport
Praga R1T
+13 pt

Results race 9

1
Jerome Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+24 pt
1
Robin Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+24 pt
2
Sam Jongejan
Radical Nederland
Radical SR3
+20 pt
3
Melvin van Dam
Radical Nederland
Radical SR1
+20 pt
4
Luuk van Wijngaarden
Radical Nederland
Radical SR3 SL
+17 pt
4
Eddie van Dam
Radical Nederland
Radical SR3
+17 pt
5
Oscar Vianen
Radical Nederland
Radical SR1
+15 pt
5
Mitchell van Dijk
Radical Nederland
Radical SR1
+15 pt

Results race 10

1
Oscar Vianen
Radical Nederland
Radical SR1
+23 pt
1
Mitchell van Dijk
Radical Nederland
Radical SR1
+23 pt
2
Luuk van Wijngaarden
Radical Nederland
Radical SR3 SL
+20 pt
2
Eddie van Dam
Radical Nederland
Radical SR3
+20 pt
2
Sam Jongejan
Radical Nederland
Radical SR3
DNC
3
Melvin van Dam
Radical Nederland
Radical SR1
DNC
4
Jerome Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
DNC
4
Robin Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
DNC

Reports from this weekend