Spa Francorchamps

02-04 June

Spa Euroraces

Het evenement

De Spa Euroraces is intussen ook een vaste waarde op de kalender. Het eerste affiche op Spa valt dit jaar iets eerder dan normaal vanwege de wissel met de Superprix op Zolder. 
Spa Francorchamps, het Belgische Grand Prix circuit in de Ardennen. 
Deze historische plek heeft weinig introductie nodig. Het is tevens het langste circuit van de kalender. In 1921 werd er hier al geraced, maar toentertijd nog op de 21 km lange openbare wegen tussen Malmedy, Francorchamps en Stavelot. Tegenwoordig is het circuit ruim 7 km lang, en met historische bochten als Eau Rouge, Pouhon en Blanchimont blijft iedere ronde een uitdaging. 

Lengte: 7004 meter

Bochten: 20

Ronderecord: 1:41:252 (Lewis Hamilton 2020)

Downloads & updates

Vooraf en tijdens evenementen communiceren we met behulp van de Sportity app (te vinden in de AppStores). Alle updates voor rijders en teams worden via de app gecommuniceerd. Denk hierbij aan uitslagen, tijdschema's, briefings en race director notes. Via onderstaande links alle eerder gecommuniceerde documenten.

Download App

Gebruik na installatie van de app code 'VRM2023' voor de algemene updates en code 'SUPERCAR2023' voor updates specifiek over deze serie.

Algemene event informatie
Bekijk online updates
Specifieke updates voor deze race serie
Bekijk online updates

Uitslagen

Results race 5

1
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
1
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Max Weering
JR Motorsport
BMW M6 GT3
POLE
+21 pt
2
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
POLE
+21 pt
3
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Pierre Etienne Bordet
Speedlover
Porsche 992 Cup
+13 pt
6
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+11 pt
7
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
DNC
8
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
DNC
8
Ronald van Loon
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNS
10
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW E46 GTR V8
DNS

Results race 6

1
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+23 pt
1
Max Weering
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
+20 pt
3
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Pierre Etienne Bordet
Speedlover
Porsche 992 Cup
+15 pt
5
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+13 pt
6
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+11 pt
7
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
DNC
8
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNC
8
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNC
9
Ronald van Loon
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNS
11
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW E46 GTR V8
DNS

Results race 5

1
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Pierre Etienne Bordet
Speedlover
Porsche 992 Cup
+17 pt
4
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
POLE
+1 pt
6
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
DNC
6
Ronald van Loon
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNS
7
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW E46 GTR V8
DNS

Results race 6

1
Bob Herber
BODA Racing
Bentley Continental GT3
+23 pt
2
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Pierre Etienne Bordet
Speedlover
Porsche 992 Cup
+17 pt
4
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
6
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
DNC
7
Ronald van Loon
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNS
8
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW E46 GTR V8
DNS

Results race 5

1
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
POLE
+24 pt
2
Laurens de Wit
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+20 pt
3
Paul Meijer
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
+17 pt
3
Tim Schulte
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
+17 pt
4
Remco de Beus
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
+15 pt
5
Steff de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+13 pt
5
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+13 pt
6
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
+11 pt
6
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
+11 pt

Results race 6

1
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+23 pt
2
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
2
Steff de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
3
Laurens de Wit
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+17 pt
4
Tim Schulte
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
+15 pt
4
Paul Meijer
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
+15 pt
5
Remco de Beus
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
+13 pt
6
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
+11 pt
6
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
+11 pt

Results race 5

1
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+23 pt
2
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
+20 pt
3
Teunis van der Grift
Ferry Monster Autosport
Volkswagen Golf TCR SS2
POLE
+18 pt
3
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR SS2
POLE
+18 pt
4
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
Porsche Cayman GT4 CS
+15 pt
5
Jos Harper
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+13 pt
6
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+11 pt
6
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+11 pt
6
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+11 pt
7
Dennis van der Linden
Certainty Racing
BMW E46 M3 SS2
+9 pt
8
Daaf Steentjes
Rainbow Racing Team
BMW M2
+5 pt
8
Patrick Grootscholten
Rainbow Racing Team
BMW M2
+5 pt
9
Haso Keric
Keric Raceteam
BMW M2
+1 pt
9
Semo Keric
Keric Raceteam
BMW M2
+1 pt
10
Andy Dam
Dams Racing
BMW M4 GT4
DNC

Results race 6

1
Andy Dam
Dams Racing
BMW M4 GT4
+23 pt
2
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+20 pt
3
Haso Keric
Keric Raceteam
BMW M2
+17 pt
3
Semo Keric
Keric Raceteam
BMW M2
+17 pt
4
Teunis van der Grift
Ferry Monster Autosport
Volkswagen Golf TCR SS2
+15 pt
4
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR SS2
+15 pt
5
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
Porsche Cayman GT4 CS
+13 pt
6
Jos Harper
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+11 pt
7
Dennis van der Linden
Certainty Racing
BMW E46 M3 SS2
+7 pt
8
Daaf Steentjes
Rainbow Racing Team
BMW M2
+5 pt
8
Patrick Grootscholten
Rainbow Racing Team
BMW M2
+5 pt
9
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+1 pt
9
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+1 pt
9
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+1 pt
10
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
DNC

Results race 5

1
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
1
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
POLE
+21 pt
3
Wouter Manderveld
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+17 pt
3
Raymond Koper
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+17 pt
4
Tom Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+15 pt
4
Emile Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+15 pt
5
Han Kirchhoff
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+7 pt
6
Han Wannet
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+3 pt
7
Martijn Wijsman
Koopman Racing
BMW M3 GTR
DNC

Results race 6

1
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
+23 pt
2
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
2
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Wouter Manderveld
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+17 pt
3
Raymond Koper
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+17 pt
4
Tom Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+15 pt
4
Emile Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+15 pt
5
Han Kirchhoff
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+9 pt
6
Han Wannet
DRDO by Koopman
BMW E46 M3 SS2
+3 pt
7
Martijn Wijsman
Koopman Racing
BMW M3 GTR
DNC

Results race 5

1
Leon Iserbyt
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
+23 pt
1
Ignace van den Broeck
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
+23 pt
2
Samuel Hilgers
HD Racing
Renault Clio 3
POLE
+21 pt
2
Robin Dries
HD Racing
Renault Clio 3
POLE
+21 pt
3
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
DNS
3
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
DNS
3
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
DNS
3
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
DNS

Results race 6

1
Robin Dries
HD Racing
Renault Clio 3
+23 pt
1
Samuel Hilgers
HD Racing
Renault Clio 3
+23 pt
2
Leon Iserbyt
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
+20 pt
2
Ignace van den Broeck
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
+20 pt
3
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
DNS
3
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
DNS
3
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
DNS
3
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
DNS
Geen uitslagen gevonden

Results race 5

1
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Norma 20FC
+23 pt
1
Alain Berg
DOMEC Racing
Norma 20FC
+23 pt
2
Rodolfo Gonzalez
Idola Motorsport
Praga R1T
POLE
+21 pt
2
William Stowell
Idola Motorsport
Praga R1T
POLE
+21 pt

Results race 6

1
Rodolfo Gonzalez
Idola Motorsport
Praga R1T
+23 pt
1
William Stowell
Idola Motorsport
Praga R1T
+23 pt
2
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Norma 20FC
+20 pt
2
Alain Berg
DOMEC Racing
Norma 20FC
+20 pt

Results race 5

1
Jerome Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+24 pt
1
Robin Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+24 pt
2
Vlad Raducanu
DOMEC Racing
Radical SR3
+20 pt
3
Eddie van Dam
Radical Nederland
Radical SR3
+20 pt
4
Melvin van Dam
Radical Nederland
Radical SR1
DNC

Results race 6

1
Jerome Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
+23 pt
1
Robin Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
+23 pt
2
Melvin van Dam
Radical Nederland
Radical SR1
+20 pt
3
Vlad Raducanu
DOMEC Racing
Radical SR3
+17 pt
4
Eddie van Dam
Radical Nederland
Radical SR3
+17 pt

Reports from this weekend