Zolder

16-18 July

Zolder Superprix - SC & GTP

Het evenement

Traditiegetrouw organiseert V-Max Racing Management de Superprix op het Belgische Circuit Zolder. Tijdens dit raceweekend is elke raceklasse van VRM aanwezig.

Uitslagen

Results race 7

1
Bob Herber
BODA Racing
Lamborghini Super Trofeo
POLE
+24 pt
2
Jules Grouwels
Team RaceArt
Nissan GT-R GT3
+20 pt
2
Roger Grouwels
Team RaceArt
Nissan GT-R GT3
+20 pt
3
Max Tubben
Zilhouette Racing
Zilhouette Z4 GT
+17 pt
4
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Radical RXC
+15 pt
5
Daan Meijer
BODA Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
6
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+11 pt

Results race 8

1
Patrick Engelen
DOMEC Racing
Radical RXC
+23 pt
2
Bob Herber
BODA Racing
Lamborghini Super Trofeo
+20 pt
3
Max Tubben
Zilhouette Racing
Zilhouette Z4 GT
+17 pt
4
Roger Grouwels
Team RaceArt
Nissan GT-R GT3
+15 pt
4
Jules Grouwels
Team RaceArt
Nissan GT-R GT3
+15 pt
5
Daan Meijer
BODA Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
6
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+11 pt

Results race 7

1
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie GTR
+23 pt
2
Ruud Olij
Stichting Euro Autosport
BMW E92 M3
+20 pt
3
Robert van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+17 pt
3
Benjamin van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+17 pt
4
Stan van Oord
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
POLE
+16 pt
4
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
POLE
+16 pt
5
Michael De Keersmaecker
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+13 pt
6
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
+11 pt
7
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
DNC
8
Oscar Graper
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
DNC
9
Marcel van de Maat
BS Racing Team
BMW E46 GTR
+0 pt
10
Henk Tappel
Racing Team Tappel
BMW Z4 Silhouette
DNC

Results race 8

1
Ruud Olij
Stichting Euro Autosport
BMW E92 M3
+23 pt
2
Stan van Oord
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
2
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
3
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
+17 pt
4
Oscar Graper
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+15 pt
5
Robert van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+13 pt
5
Benjamin van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+13 pt
6
Henk Tappel
Racing Team Tappel
BMW Z4 Silhouette
+11 pt
7
Michael De Keersmaecker
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
DNC
8
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
DNC
9
Marcel van de Maat
BS Racing Team
BMW E46 GTR
DNS
10
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie GTR
DNC

Results race 7

1
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
POLE
+24 pt
1
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
POLE
+24 pt
2
Steven Teirlinck
Team VDB
Seat Cupra TCR
+20 pt

Results race 8

1
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+23 pt
1
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+23 pt
2
Steven Teirlinck
Team VDB
Seat Cupra TCR
+20 pt

Results race 7

1
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
1
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
POLE
+21 pt
2
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
POLE
+21 pt
3
Marcel van der Lyke
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
4
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
5
Fabian Schoonhoven
Niemann Autosport
Mini Cooper S
+13 pt
5
Marcel Schoonhoven
Niemann Autosport
Mini Cooper S
+13 pt
6
Jan Berry Drenth
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
7
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
8
David Emaar
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
9
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC

Results race 8

1
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
1
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Jan Berry Drenth
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+17 pt
3
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+17 pt
4
Marcel van der Lyke
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
5
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+13 pt
5
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+13 pt
6
Marcel Schoonhoven
Niemann Autosport
Mini Cooper S
DNS
7
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
8
David Emaar
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
9
Fabian Schoonhoven
Niemann Autosport
Mini Cooper S
DNS
Geen uitslagen gevonden

Results race 7

1
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
1
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
2
Alain Berg
BS Racing by Baticonsult
Norma 20FC
+20 pt
2
Alex Cascatau
BS Racing by Baticonsult
Norma 20FC
+20 pt
3
Luc De Cock
Deldiche Racing
Norma 20FC
+17 pt
3
Tim Joosen
Deldiche Racing
Norma 20FC
+17 pt
4
Tom Boonen
Deldiche Racing
Norma 20FC
+15 pt
5
Karlo Van Dosselaer
McDonalds Racing
Norma 20FC
DNC
5
Francois Bouillon
McDonalds Racing
Norma 20FC
DNC

Results race 8

1
Tom Boonen
Deldiche Racing
Norma 20FC
+23 pt
2
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
2
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
3
Luc De Cock
Deldiche Racing
Norma 20FC
+17 pt
3
Tim Joosen
Deldiche Racing
Norma 20FC
+17 pt
4
Alain Berg
BS Racing by Baticonsult
Norma 20FC
+15 pt
4
Alex Cascatau
BS Racing by Baticonsult
Norma 20FC
+15 pt
5
Karlo Van Dosselaer
McDonalds Racing
Norma 20FC
DNC
5
Francois Bouillon
McDonalds Racing
Norma 20FC
DNC

Results race 7

1
Nagy Kabaz
DOMEC Racing
Radical SR3
POLE
+24 pt

Results race 8

1
Nagy Kabaz
DOMEC Racing
Radical SR3
+23 pt

Reports from this weekend