Spa Francorchamps

15-17 July

Spa Euroraces

Het evenement

De Spa Euro Races 2021 was helaas een editie die door de vele regen letterlijk in het water was gevallen. Een situatie die VRM nog nooit eerder had meegemaakt en eigenlijk ook snel wil vergeten. Daarom in 2022 nieuwe kansen met het evenement onder dezelfde naam maar dan in een andere maand, namelijk op 15-16-17 juli. 

Tijdens dit evenement rijden de Supercar Challenge en de GT&Protype Challenge samen net als de Ford Fiesta Sprint Cup NL + BE en de Mazda MX-5 Cup. Een vol veld wordt er verwacht bij onder andere de supercar Challenge want Praga heeft aangegeven om met een aantal auto's te willen komen en misschien dat we een ander merk ook nog zien aanschuiven. 

We houden iedereen op de hoogte van ontwikkelingen op deze website.

Downloads & updates

Vooraf en tijdens evenementen communiceren we met behulp van de Sportity app (te vinden in de AppStores). Alle updates voor rijders en teams worden via de app gecommuniceerd. Denk hierbij aan uitslagen, tijdschema's, briefings en race director notes. Via onderstaande links alle eerder gecommuniceerde documenten.

Download App

Gebruik na installatie van de app code 'VRM2022' voor de algemene updates en code 'SUPERCAR2022' voor updates specifiek over deze serie.

Algemene event informatie
Bekijk online updates
Specifieke updates voor deze race serie
Bekijk online updates

Uitslagen

Results race 7

1
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+24 pt
2
Roger Grouwels
Team RaceArt
Nissan GT-R GT3
+20 pt
3
Brent Verheyen
Totaalplan Racing
Lamborghini Super Trofeo
+17 pt
3
Cedric Wauters
Totaalplan Racing
Lamborghini Super Trofeo
+17 pt
4
Max Tubben
Zilhouette Racing
Zilhouette Z4 GT
+15 pt
5
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
6
Mario Martle
Totaalplan Racing
Lamborghini Super Trofeo
+11 pt
6
Kenneth Linthout
Totaalplan Racing
Lamborghini Super Trofeo
+11 pt
7
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+9 pt
8
Ivar Moens
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+7 pt

Results race 8

1
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Roger Grouwels
Team RaceArt
Nissan GT-R GT3
+20 pt
3
Max Tubben
Zilhouette Racing
Zilhouette Z4 GT
+17 pt
4
Mario Martle
Totaalplan Racing
Lamborghini Super Trofeo
+15 pt
4
Kenneth Linthout
Totaalplan Racing
Lamborghini Super Trofeo
+15 pt
5
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
6
Ivar Moens
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+11 pt
7
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNC
8
Cedric Wauters
Totaalplan Racing
Lamborghini Super Trofeo
DNS
8
Brent Verheyen
Totaalplan Racing
Lamborghini Super Trofeo
DNS

Results race 7

1
Oscar Graper
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
1
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
2
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
POLE
+21 pt
2
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
POLE
+21 pt
3
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
+17 pt

Results race 8

1
Oscar Graper
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
1
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
2
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
+20 pt
3
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+17 pt
3
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+17 pt

Results race 7

1
Jayden Post
Ferry Monster Autosport
BMW M2
+23 pt
2
Laurens de Wit
Technova College Racing
Cupra
POLE
+21 pt
3
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+17 pt
4
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
+15 pt
5
Gilles van Houtum
Koopman Racing
BMW E46 GTR V8
+13 pt
6
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+11 pt
7
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+9 pt
7
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+9 pt
8
John Engelborghs
ProMare Racing
Lotus Exige S2
+7 pt
9
Pieter Denys
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+5 pt
9
Tim de Borle
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+5 pt

Results race 8

1
Jayden Post
Ferry Monster Autosport
BMW M2
+23 pt
2
Laurens de Wit
Technova College Racing
Cupra
+20 pt
3
Pieter Denys
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+17 pt
3
Tim de Borle
Xwift Racing Events
Ligier JS2
+17 pt
4
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+15 pt
5
Gilles van Houtum
Koopman Racing
BMW E46 GTR V8
+13 pt
6
Frank Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+11 pt
7
John Engelborghs
ProMare Racing
Lotus Exige S2
+9 pt
8
Joop Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+7 pt
8
Berry Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie
+7 pt
9
Tony Verhulst
Verhulst Invest Motorsport
Honda Civic TCR
DNC

Results race 7

1
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
1
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
POLE
+21 pt
2
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
POLE
+21 pt
3
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
4
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
BMW E36 M3
+15 pt
5
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+13 pt
6
Marcel van der Lyke
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+11 pt
7
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+9 pt
7
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+9 pt
8
Mick Schutte
Koopman Racing
BMW M3 E46
DNC

Results race 8

1
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
BMW E36 M3
+23 pt
2
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
3
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
4
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
+15 pt
4
Axel Jansen
Koopman Racing
BMW M2 40
+15 pt
5
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+13 pt
5
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+13 pt
6
Marcel van der Lyke
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+11 pt
7
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
DNC
8
Mick Schutte
Koopman Racing
BMW M3 E46
DNC

Results race 7

1
Max Aschoff
EDEKA Aschoff Racing
Ginetta Nissan G58
POLE
+24 pt

Results race 8

1
Max Aschoff
EDEKA Aschoff Racing
Ginetta Nissan G58
+23 pt

Results race 7

1
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
1
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
2
Ian Gepts
Verheyen Motorsport by T2 Racing
Norma 20FC
+20 pt
2
Brent Verheyen
Verheyen Motorsport by T2 Racing
Norma 20FC
+20 pt
3
Alain Berg
BS Racing by Baticonsult
Norma 20FC
DNS

Results race 8

1
Brent Verheyen
Verheyen Motorsport by T2 Racing
Norma 20FC
+23 pt
1
Ian Gepts
Verheyen Motorsport by T2 Racing
Norma 20FC
+23 pt
2
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
2
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
3
Alain Berg
BS Racing by Baticonsult
Norma 20FC
DNS

Results race 7

1
Martin Lucas
DOMEC Racing
Radical SR3
POLE
+24 pt
2
David Watson
TGM
Radical SR3
+20 pt
2
Stephen Bell
TGM
Radical SR3
+20 pt
3
Melvin van Dam
MV Motorsport
Radical SR1
+17 pt
4
Eddie van Dam
MV Motorsport
Radical SR3
+17 pt
5
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
DNS
5
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
DNS

Results race 8

1
Martin Lucas
DOMEC Racing
Radical SR3
+23 pt
2
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+20 pt
2
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+20 pt
3
Stephen Bell
TGM
Radical SR3
+17 pt
3
David Watson
TGM
Radical SR3
+17 pt
4
Melvin van Dam
MV Motorsport
Radical SR1
DNC
5
Eddie van Dam
MV Motorsport
Radical SR3
DNC

Reports from this weekend