TT circuit Assen

29-31 October

Hankook Finaleraces - SC & GTP

Het evenement

Het seizoen wordt traditiegetrouw afgesloten tijdens de Supercar Madness Finaleraces op het TT Circuit in Assen. Tijdens dit evenement worden de kampioenschappen beslist en is er wederom de samenwerking met 402 Automotive. Dit houdt in dat de paddock op de zondag weer vol staat met de meest exclusieve hypercars en dat er veel publiek verwacht wordt.

Uitslagen

Results race 17

1
Max Tubben
Zilhouette Racing
Zilhouette Z4 GT
+23 pt
2
Bob Herber
BODA Racing
Lamborghini Super Trofeo
+20 pt
3
Nicky Catsburg
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+18 pt
3
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie GTR
POLE
+18 pt
4
Peter Posavac
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+15 pt
5
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
6
Bas Schouten
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+11 pt
7
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW E92 V8
+11 pt
8
Steve Brooks
DOMEC Racing
Radical RXC
+9 pt

Results race 18

1
Bart Arendsen
Koopman Racing
BMW 1 Serie GTR
+23 pt
1
Nicky Catsburg
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Bas Schouten
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW E92 V8
+20 pt
4
Bob Herber
BODA Racing
Lamborghini Super Trofeo
+17 pt
5
Max Tubben
Zilhouette Racing
Zilhouette Z4 GT
+15 pt
6
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
7
Steve Brooks
DOMEC Racing
Radical RXC
+11 pt
8
Peter Posavac
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+9 pt

Results race 17

1
Oscar Graper
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+23 pt
2
Robert van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+20 pt
2
Benjamin van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+20 pt
3
Henk Tappel
Racing Team Tappel
BMW Z4 Silhouette
+17 pt
3
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
BMW Z4 Silhouette
+17 pt
4
Stan van Oord
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
POLE
+16 pt
4
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
POLE
+16 pt
5
Cornelian Verhoog
Snel Automotive
Porsche 996 GT3 Cup
+13 pt
5
Paul Sieljes
Snel Automotive
Porsche 996 GT3 Cup
+13 pt
6
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
+11 pt
7
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+9 pt
7
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+9 pt
8
Marcel van de Maat
BS Racing Team
BMW E46 GTR
DNC

Results race 18

1
Oscar Graper
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+23 pt
2
Stan van Oord
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
2
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+20 pt
3
Robin Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+17 pt
3
Jerome Greenhalgh
Johan Kraan Motorsport
Radical SR1
+17 pt
4
Cornelian Verhoog
Snel Automotive
Porsche 996 GT3 Cup
+15 pt
4
Paul Sieljes
Snel Automotive
Porsche 996 GT3 Cup
+15 pt
5
Marcel van de Maat
BS Racing Team
BMW E46 GTR
+13 pt
6
Henk Tappel
Racing Team Tappel
BMW Z4 Silhouette
+11 pt
6
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
BMW Z4 Silhouette
+11 pt
7
Robert van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+9 pt
7
Benjamin van den Berg
HBR Motorsport
BMW E90 M3
+9 pt
8
Remco de Beus
MWR Racing
BMW E46 M3
DNC

Results race 17

1
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
POLE
+24 pt
1
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
POLE
+24 pt
2
Dimitri van der Spek
MV Motorsport
Lamera
DNC

Results race 18

1
Bernard Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
1
Lars Blaak
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Dimitri van der Spek
MV Motorsport
Lamera
DNS

Results race 17

1
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
POLE
+24 pt
1
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
POLE
+24 pt
2
Jan Berry Drenth
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
4
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+15 pt
4
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+15 pt

Results race 18

1
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+23 pt
1
Chris Voet
Traxx Racing Team
Peugeot RCZ Cup
+23 pt
2
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
2
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
4
Jan Berry Drenth
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt

Results race 17

1
Max Aschoff
EDEKA Aschoff Racing
Ginetta Nissan G58
POLE
+24 pt

Results race 18

1
Max Aschoff
EDEKA Aschoff Racing
Ginetta Nissan G58
+23 pt

Results race 17

1
Tom Boonen
Deldiche Racing
Norma 20FC
POLE
+24 pt
2
Luc De Cock
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
3
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
3
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
4
Alain Berg
BS Racing by Baticonsult
Norma 20FC
+17 pt

Results race 18

1
Luc De Cock
Deldiche Racing
Norma 20FC
+23 pt
2
Thomas Piessens
Deldiche Racing
Norma 20FC
+23 pt
2
Sam Dejonghe
Deldiche Racing
Norma 20FC
+23 pt
3
Tom Boonen
Deldiche Racing
Norma 20FC
+20 pt
4
Alain Berg
BS Racing by Baticonsult
Norma 20FC
+17 pt
Geen uitslagen gevonden

Reports from this weekend