Circuit Zandvoort

13-14 April

Voorjaarsraces

Het evenement

De VRM voorjaarsraces

Downloads & updates

Vooraf en tijdens evenementen communiceren we met behulp van de Sportity app (te vinden in de AppStores). Alle updates voor rijders en teams worden via de app gecommuniceerd. Denk hierbij aan uitslagen, tijdschema's, briefings en race director notes. Via onderstaande links alle eerder gecommuniceerde documenten.

Download App

Gebruik na installatie van de app code 'VRM2023' voor de algemene updates en code 'SUPERCAR2023' voor updates specifiek over deze serie.

Algemene event informatie
Bekijk online updates
Specifieke updates voor deze race serie
Bekijk online updates

Uitslagen

Results race 1

1
Dane Arendsen
Day-V-Tec
Ligier JS P3 LMP3
POLE
+24 pt
2
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+20 pt
2
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
+17 pt
3
Cor Euser
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M4 GT3
+15 pt

Results race 2

1
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
1
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
+20 pt
2
Cor Euser
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M4 GT3
+17 pt
4
Dane Arendsen
Day-V-Tec
Ligier JS P3 LMP3
+15 pt

Results race 1

1
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M4 GT3
POLE
+0 pt
2
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
POLE
+0 pt
2
Cor Euser
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+0 pt

Results race 2

1
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M4 GT3
POLE
+0 pt
2
Cor Euser
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+0 pt
2
Daan Meijer
BODA Racing
BMW M6 GT3
POLE
+0 pt

Results race 1

1
Fabian Schoonhoven
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+23 pt
1
Laurens de Wit
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+23 pt
2
Emely de Heus
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+20 pt
3
Yardy Hoogwerf
Team VDB
Cupra TCR
+17 pt
4
Teunis van der Grift
Ferry Monster Autosport
Cupra Leon Competition
+15 pt
5
Valentijn Greven
AKG Motorsport
BMW M4 GT4
POLE
+14 pt
5
Maxime Oosten
AKG Motorsport
BMW M4 GT4
POLE
+14 pt
5
Max Tubben
AKG Motorsport
BMW M4 GT4
POLE
+14 pt
6
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
+11 pt
6
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
+11 pt
7
Priscilla Speelman
JW Raceservice
VW Golf TCR
+9 pt
7
Steven Teirlinck
JW Raceservice
VW Golf TCR
+9 pt
8
Jayden Post
Ferry Monster Autosport
BMW M2 CS Racing
+7 pt
9
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+5 pt
10
Luuk van Loon
BlueBerry Racing
BMW M2 CS Racing
+3 pt
10
Ronald van Loon
BlueBerry Racing
BMW M2 CS Racing
+3 pt
11
Berry van Elk
BlueBerry Racing
BMW M2 CS Racing
+1 pt
12
Marcel Schoonhoven
Niemann Autosport
Cupra TCR
+0 pt
12
Stefan Barewijk
Niemann Autosport
Cupra TCR
+0 pt

Results race 2

1
Laurens de Wit
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+23 pt
1
Fabian Schoonhoven
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+23 pt
2
Max Tubben
AKG Motorsport
BMW M4 GT4
+20 pt
2
Maxime Oosten
AKG Motorsport
BMW M4 GT4
+20 pt
2
Valentijn Greven
AKG Motorsport
BMW M4 GT4
+20 pt
3
Teunis van der Grift
Ferry Monster Autosport
Cupra Leon Competition
+17 pt
4
Steven Teirlinck
JW Raceservice
VW Golf TCR
+15 pt
4
Priscilla Speelman
JW Raceservice
VW Golf TCR
+15 pt
5
Emely de Heus
Ferry Monster Autosport
Cupra TCR
+13 pt
6
Yardy Hoogwerf
Team VDB
Cupra TCR
+11 pt
7
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
+9 pt
7
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
+9 pt
8
Jayden Post
Ferry Monster Autosport
BMW M2 CS Racing
+7 pt
9
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+5 pt
10
Berry van Elk
BlueBerry Racing
BMW M2 CS Racing
+3 pt
11
Ronald van Loon
BlueBerry Racing
BMW M2 CS Racing
+1 pt
11
Luuk van Loon
BlueBerry Racing
BMW M2 CS Racing
+1 pt
12
Marcel Schoonhoven
Niemann Autosport
Cupra TCR
+0 pt
12
Stefan Barewijk
Niemann Autosport
Cupra TCR
+0 pt

Results race 1

1
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
+23 pt
2
Milan Teekens
AKG Motorsport
BMW M235i
POLE
+21 pt
2
Henri Greven
AKG Motorsport
BMW M235i
POLE
+21 pt
3
Emile Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+17 pt
3
Tom Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+17 pt
4
Jos Harper
Koopman Racing
BMW M3 GTR
DNC
5
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
DNC
5
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
DNC
6
Richard Meester
Spirit Racing
Renault Clio Evo
DNC

Results race 2

1
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
+23 pt
2
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+20 pt
2
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+20 pt
3
Jos Harper
Koopman Racing
BMW M3 GTR
+17 pt
4
Emile Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+15 pt
4
Tom Drummen
Koopman Racing
BMW M240i
+15 pt
5
Henri Greven
AKG Motorsport
BMW M235i
+13 pt
5
Milan Teekens
AKG Motorsport
BMW M235i
+13 pt
6
Richard Meester
Spirit Racing
Renault Clio Evo
+11 pt
Geen uitslagen gevonden
Geen uitslagen gevonden
Geen uitslagen gevonden

Reports from this weekend