Circuit Zandvoort

15-17 September

Trophy of the Dunes

Het evenement

De Trophy of the Dunes op het circuit van Zandvoort zal dit jaar plaats vinden in het derde weekend van september doordat de F1 Grand Prix naar augustus verdwijnt. De Trophy of the Dunes is een historisch evenement en sinds 2022 blaast VRM de Trophy weer nieuw leven in. In de jaren '70 werd er al gereden om de felbegeerde prijzen op het circuit in de duinen. Het is het tweede evenement in 2023 op het circuit nabij de Noordzee kust.

Lengte: 4259 meter

Bochten: 14

Ronderecord: 1:08:885 (Max Verstappen in 2021)

Downloads & updates

Vooraf en tijdens evenementen communiceren we met behulp van de Sportity app (te vinden in de AppStores). Alle updates voor rijders en teams worden via de app gecommuniceerd. Denk hierbij aan uitslagen, tijdschema's, briefings en race director notes. Via onderstaande links alle eerder gecommuniceerde documenten.

Download App

Gebruik na installatie van de app code 'VRM2023' voor de algemene updates en code 'SUPERCAR2023' voor updates specifiek over deze serie.

Algemene event informatie
Bekijk online updates
Specifieke updates voor deze race serie
Bekijk online updates

Uitslagen

Results race 11

1
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
1
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Max Weering
JR Motorsport
BMW M6 GT3
POLE
+21 pt
2
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
POLE
+21 pt
3
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
3
Willem Meijer
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+15 pt
5
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+13 pt
6
Pierre Etienne Bordet
Speedlover
Porsche 992 Cup
+11 pt

Results race 12

1
Max Tubben
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+23 pt
1
Max Weering
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Ted van Vliet
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+20 pt
2
Willem Meijer
JR Motorsport
BMW M6 GT3
+20 pt
3
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+17 pt
4
Jordin Poland
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNC
5
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
DNC
6
Mex Jansen
Koopman Racing
BMW M6 GT3
DNC
7
Pierre Etienne Bordet
Speedlover
Porsche 992 Cup
DNC

Results race 11

1
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
POLE
+24 pt
2
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
+20 pt
3
Pierre Etienne Bordet
Speedlover
Porsche 992 Cup
+17 pt

Results race 12

1
Cees Wijsman
Koopman Racing
BMW M6 GT3
+23 pt
2
Hein Koopman
Koopman Racing
BMW Z4 GT3
DNC
3
Pierre Etienne Bordet
Speedlover
Porsche 992 Cup
DNC

Results race 11

1
Ruud Olij
Stichting Euro Autosport
BMW M3 F80
POLE
+24 pt
2
John de Wilde
DK- Racing powered by FMA
VW Golf TCR
+20 pt
2
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+20 pt
3
Remco de Beus
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
+17 pt
4
Laurens de Wit
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+15 pt
5
Steff de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
DNC
6
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNC
6
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNC
7
Tim Schulte
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
DNS
8
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
DNC
9
Paul Meijer
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
DNS

Results race 12

1
Dennis de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
1
Steff de Borst
FEBO Racing team
Hyundai i30N TCR
+23 pt
2
Laurens de Wit
Bas Koeten Racing
Audi RS3 TCR LMS
+20 pt
3
Paul Meijer
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
+17 pt
3
Tim Schulte
Certainty Racing
Audi RS3 TCR-LMS
+17 pt
4
Jonas de Kimpe
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR
+15 pt
4
John de Wilde
DK- Racing powered by FMA
VW Golf TCR
+15 pt
5
Remco de Beus
JR Motorsport
BMW E46 M3 GTR
+13 pt
6
Ruud Olij
Stichting Euro Autosport
BMW M3 F80
DNC
7
Henk Tappel
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNC
7
Harold Wisselink
Racing Team Tappel
Zilhouette
DNC

Results race 11

1
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
Porsche Cayman GT4 CS
+23 pt
2
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+20 pt
3
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR SS2
POLE
+18 pt
3
Teunis van der Grift
Ferry Monster Autosport
Volkswagen Golf TCR SS2
POLE
+18 pt
4
Jos Harper
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+15 pt
5
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+13 pt
5
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+13 pt
5
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+13 pt

Results race 12

1
Priscilla Speelman
Ferry Monster Autosport
VW Golf TCR SS2
+23 pt
1
Teunis van der Grift
Ferry Monster Autosport
Volkswagen Golf TCR SS2
+23 pt
2
Bas Barenbrug
Bas Koeten Racing
Porsche Cayman GT4 CS
+20 pt
3
Maik Broersen
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+17 pt
4
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+15 pt
4
Chris Voet
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+15 pt
4
Bart van den Broeck
Traxx Racing Team
Alpine A110 Cup
+15 pt
5
Jos Harper
Koopman Racing
BMW M4 GT4
+13 pt

Results race 11

1
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
POLE
+21 pt
3
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
3
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+17 pt
4
Tom Vanderheyden
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
4
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
4
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt

Results race 12

1
Mark Wieringa
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+23 pt
2
Jack Hoekstra
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
2
Pieter de Jong
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+20 pt
3
Rob Nieman
Spirit Racing
Renault Clio 1.6 Turbo
+17 pt
4
Tom Vanderheyden
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
4
Mark Jobst
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt
4
Oscar Vianen
Zilhouette Racing
Zilhouette Sport
+15 pt

Results race 11

1
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
1
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
1
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
1
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
2
Leon Iserbyt
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
POLE
+0 pt
2
Ignace van den Broeck
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
POLE
+0 pt

Results race 12

1
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
1
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
1
Sergii Pustovoitenko
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
1
Leonid Protasov
Protasov Racing
BMW 325i
POLE
+0 pt
2
Leon Iserbyt
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
POLE
+0 pt
2
Ignace van den Broeck
Traxx Racing Team
Renault Clio Evo Sport 2
POLE
+0 pt
Geen uitslagen gevonden
Geen uitslagen gevonden

Results race 11

1
Melvin van Dam
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+0 pt
2
Jerome Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+0 pt
2
Robin Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+0 pt
3
Eddie van Dam
Radical Nederland
Radical SR3
POLE
+0 pt

Results race 12

1
Melvin van Dam
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+0 pt
2
Jerome Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+0 pt
2
Robin Greenhalgh
Radical Nederland
Radical SR1
POLE
+0 pt
3
Eddie van Dam
Radical Nederland
Radical SR3
POLE
+0 pt

Reports from this weekend