Vankets Motorsport kiest voor Supercar Challenge

17:54 21-02-2012

Het Limburgse team onder leiding van Geoffrey Vankets maakte vorig jaar zijn maidentrip met een BMW E36 tijdens de 24 Uren van  Zolder en De 1000 km van Zolder. Iets wat zeker naar meer smaakte.

Tijdens de wintermaanden ging Vankets Motorsport dan ook over naar de aanschaf  van een Seat Leon Supercopa , de auto waar in het verleden Luco Hornsveld en Marcel Norbart mee in de Supercar Challenge reden. Naast  een doorgedreven revisie kreeg het kleine monster ook een extra power-boost en ook de koeling werd volledig geüpgraded. Kortom, deze wagen is klaar voor een nieuw seizoen.

Naast teamowner en piloot Geoffrey Vankets, krijgt het team versterking van de tweede piloot; nl. Serge Van den Berge. Serge deed al eerder ervaring op in de Dunlop Endurance Cup en behaalde met zijn VW Golf enkele mooie ereplaatsen.

\"\"

Geoffrey Vankets zelf  zette vorig seizoen zijn eerste stappen in de autosport tijdens de 24 uren van Zolder en de 1000 Km van Zolder en kwam vrij goed uit de verf. Hij speelde al langer met het idee om meer wedstrijden af te werken en besliste daarom ook tot de aankoop van een eigen wagen. Vankets is er ook rotsvast van overtuigd dat hij met zijn ervaring, gekoppeld aan de versterking van enkele ervaren medewerkers, mooie resultaten zal kunnen boeken.

In afwachting van de definitieve livery en de eerste testen, kijken beide piloten alvast reikhalzend uit naar het komende seizoen binnen de Supercar Challenge. De verwachtingen van het team zijn hooggespannen!