LAATSTE NIEUWS

GROOT STARTVELD TIJDENS DE JUMBO RACEDAGEN

  • Artikel is geplaatst op: 13-05-18

Nog een paar dagen en dan begint het grootste evenement van het jaar! De Jumbo Racedagen. Het evenement waar verschillende grote autosport klassen elkaar treffen op Circuit Zandvoort met een bezoekersaantal van meer dan 100.000 fans. De Supercar Challenge powered by Hankook zal vergezeld worden door de WTCR, Porsche cup Benelux/Frankrijk, ETCR en demo’s van oa Racing Team Nederland met hun LMP2, Red Bull F1 met Max Verstappen, Daniel Ricciardo, David Coulthard en verschillende activeiten zoals de heuze caravan race. Naast al dit geweld is er ook de aftrap van de nieuwe autosport klasse. De Ford Fiesta Sprint Cup. Hierin strijden 20+ gelijkwaardige Ford Fiesta’s wie zich de eerste winnaar van deze klasse mag noemen!

Aan de start van de Supercar Challenge zien we een uitmuntend groot startveld. Met een 50+ deelnemers mogen we zeggen dat dit het grootste veld is in de GT’s van de afgelopen paar seizoenen!

Tijdens de Jumbo Race Dagen zien we in de GT klasse weer de strijd tussen JR Motorsport met hun 3 BMW’s tegen 15+ Porsche GT3’s. Als dit net als op Spa Francorchamps gaat, beloofd het een spannend gevecht op de baan te worden!

In de Supersport 1 divisie zien we een diverse lijst aan auto’s. Jan Marc Schultz met de “Topper Porsche 996 GT3, Cor Euser met een BMW M3, Ted van Vliet ook met een M3 en Ollie Taylor heeft zijn BMW E90 klaar om de strijd aan te gaan met oa. de Leon Cupra TCR wagens van Ferry Motorsport die op Spa Francorchamps oppermachtig waren. 

Vergeleken met de eerste race zien we in de Supersport 2 divisie een mooi gevulde deelnemerslijst.  De heren van Brightfiber Glasvezel Promotie Team krijgen op Zandvoort concurrentie van onder andere de Belgen Nicolas Delencre in de Peugeot 308 Cup, Nigel Bailly en Giovanni Scamardi in een Seat Leon Supercopa MK2.

Net als op Spa Francorchamps zullen we in de Sport divisie een mooi gevecht gaan zien. De auto’s én rijders zijn aan elkaar gewaagd, waar elk klein foutje genadeloos afgestraft kan worden.

Programma Jumbo Racedagen

Vrijdag 18 mei
Free Practice 1:  14:30 - 15:10 (40 min)

Zaterdag 19 mei
Free Practice 2:  09:00 - 09:40 (40 min)
Qualifying 1:  14:00 - 14:20 (20 min)
Qualifying 2:  14:25 - 14:45 (20 min)

Zondag 20 mei
Race 1:  09:15 - 10:15 (60 min)

Maandag 21 mei
Race 2:  09:50 - 10:50 (60 min)

 

  • Cm's meten bij finish Supersport 1 divisie!

    21-05 Cm's meten bij finish Supersport 1 divisie!

  • Groot startveld tijdens de Jumbo Racedagen

    13-05 Groot startveld tijdens de Jumbo Racedagen

  • Kalender GT&Prototype Challenge bevat definitief 5 evenementen!

    1-05 Kalender GT&Prototype Challenge bevat definitief 5 evenem ...

  • BS-RACING TEAM GENOMINEERD VOOR RABO CLUBKAS CAMPAGNE!

    9-05 BS-RACING TEAM GENOMINEERD VOOR RABO CLUBKAS CAMPAGNE!

  • Fraaie opening seizoen 2018 voor BS Racing

    24-04 Fraaie opening seizoen 2018 voor BS Racing

  • Degelijke seizoensopener voor Verhagen en Meijer

    19-04 Degelijke seizoensopener voor Verhagen en Meijer

Jaarboek 2017