LAATSTE NIEUWS

AT MOTORSPORT KIJKT UIT NAAR NIEUW SEIZOEN IN SUPERCAR CHALLENGE

  • Artikel is geplaatst op: 21-02-12, 0 reacties

Met nog maar een paar maanden te gaan tot de eerste race van het nieuwe seizoen, zijn de mannen en vrouw van het team van AT Motorsport er weer helemaal klaar voor. Met Leo Kurstjens en Kim Troeijen wil het team dit jaar hoge ogen gaan gooien in de Supersport II- en Sport II-divisie van de Supercar Challenge powered by Dunlop.

"Kwaliteit in snelheid", dat is niet voor niets het motto van het team. De auto's moeten zo snel mogelijk gaan, maar dat dient wel op een goede manier te gebeuren. Teambaas Toon Troeijen is er dan ook sterk van overtuigd dat je de auto's van binnen en buiten moet kennen om er zeker van te zijn dat alles functioneert zoals het zou moeten en dat je bij eventuele tegenslagen zo snel mogelijk de oorzaak achterhaald hebt. Dat is dan ook de reden dat AT Motorsport veel van de onderdelen van de door het team gerunde Fords zelf fabriceert en de auto's elk jaar gedurende de winterstop volledig demonteert, controleert en weer raceklaar opbouwt.

Leo Kurstjens komt wederom in de Supersport II klasse uit in zijn opvallende gele - door Lokhoff  (gespecialiseerd in tijdelijke rijbaanverlichting en stroomaggregaten) gesponsorde - Ford Focus. De auto van Leo is gedurende de wintermaanden grondig onder handen genomen, zodat deze nog competitiever is in de spannende klasse.

In de Sport II divisie, de divisie die komend seizoen in de Supercar Challenge weer terug is van weleer, zal Kim Troeijen voor het team haar opwachting maken. Na een kennismakingsjaar afgelopen seizoen, waarbij zowel het racen, de auto, het competitieve Supercar Challenge veld en alle circuits nieuw voor haar waren, staat zij nu te trappelen om de strijd met de mannen in haar klasse aan te gaan. Ook dit jaar is haar auto wederom uitgerust in de kleuren van Kurstjens, specialist op het gebied van baggeren, mobiele slibontwatering en grondreiniging.

AT Motorsport en de coureurs bedanken hierbij hun trouwe sponsoren: Lokhoff, Kurstjens, SABO Boxtel, Tjello Creations, Fuchs-Silkolene. Meer informatie over het team is te vinden op www.atmotoren.nl

    • Nog geen reacties. Wil jij de eerste zijn? Reageer hieronder op het bericht.

  • Terugblik: Mistige start voor Supercar Challenge op Nurburgring in 2008

    15-05 Terugblik: Mistige start voor Supercar Challenge op Nurbu ...

  • Het Viper-debuut van Rob Kamphues in de Supercar Challenge (+VIDEO)

    8-05 Het Viper-debuut van Rob Kamphues in de Supercar Challeng ...

  • Sijthoff/Abresch overwinnen in uiterst incidentvolle race op Zandvoort

    6-05 Sijthoff/Abresch overwinnen in uiterst incidentvolle race ...

  • Succesvol weekend voor Ronald van Loon

    8-05 Succesvol weekend voor Ronald van Loon

  • Eerste punten voor Jack van der Ende

    8-05 Eerste punten voor Jack van der Ende

  • Robert de Graaff en Philippe Ribbens rijden naar podium op Zandvoort

    7-05 Robert de Graaff en Philippe Ribbens rijden naar podium o ...

De Lease Maatschappij NextelBDU uitgeversOoperonDunlop MotorsportEtec grondverzet machinesAkropovic uitlaten